+48 505 74 72 74

MaxiFun to rodzinny plac zabaw dla dzieci pod Poznaniem, który jest największym i najnowocześniejszym centrum rozrywki dla dzieci i młodzieży w Wielkopolsce. Na powierzchni ponad 1300 m² znajdują się różnorodne atrakcje, które zapewniają kosmiczny poziom zabawy.

W MaxiFun każdy znajdzie coś dla siebie – od najmłodszych, przez przedszkolaki, uczniów, aż po rodziców. Nad dobrą zabawą czuwają nasi SUPERBOHATEROWIE: Kucynka, Gepardyna, Foxana, Fernando, Leonardo i Orlando, którzy dbają o to, aby każdy dzień spędzony w naszym centrum był pełen emocji i niezapomnianych wrażeń.

MaxiFun to nie tylko plac zabaw, ale również miejsce, gdzie można zorganizować wyjątkową imprezę urodzinową. Dysponujemy dedykowanymi salami dla każdej grupy wiekowej, które stworzą idealne warunki do świętowania tego wyjątkowego dnia.

W naszej ofercie znajdują się również wycieczki grupowe. Zapraszamy przedszkolaki, uczniów i wychowawców na wspólne, pełne atrakcji wyjścia.

Po intensywnej zabawie warto odwiedzić naszą kawiarnię FUN CAFE, gdzie można zjeść pyszne ciastko i napić się aromatycznej kawy.

W trosce o jakość i bezpieczeństwo naszych usług współpracujemy tylko z najlepszymi partnerami i firmami. Doświadczonymi i cenionymi specjalistami w swoich dziedzinach.

Zapraszamy do MaxiFun – miejsca, gdzie zabawa nigdy się nie kończy!