Najczęściej zadawane pytania

Nie. Osoby dorosłe mogą wchodzić na teren Centrum Rozrywki wyłącznie w roli opiekunów dzieci, które pozostają pod ich opieką. Osoba bez dziecka może wejść do kawiarni Fun Cafe.
Nie, opiekunowie dzieci wchodzący wraz z nimi nie płacą dodatkowej opłaty za wstęp. Maksymalna liczba opiekunów jednego dziecka to na osoby.
Jak najbardziej. Wręcz zachęcamy rodziców i opiekunów do wspólnej zabawy z dziećmi. Labirynt atrakcji jest tak skonstruowany, również ze względów bezpieczeństwa, żeby dorośli mogli dotrzeć w każde miejsce, gdzie trafi ich pociecha.
W Maxi Fun przy recepcji znajdują się ogólnodostępne szafki na buty. Dodatkowo po opłaceniu biletu każdy może skorzystać z indywidualnej, zamykanej szafki, w której można zostawić kurtki, buty czy torby. Dodatkowo w obiekcie znajdują się wieszaki na kurtki.
Do dyspozycji Gości jest parking przed głównym wejściem. Wkrótce liczba miejsc parkingowych powiększy się.
Tak, oferujemy dodatkowe atrakcje, takie jak tor samochodzikowy z quadami, gry zręcznościowe: cymbergaj, My little Pony, Koszykówka i Ducky Splash, a także fotobudka. Wszystkie te dodatkowe atrakcje są opłacane żetonami, które można nabyć w recepcji lub kawiarni Fun Cafe.
Tak, Rodzinne Centrum Rozrywki jest otwarte praktycznie każdego dnia poza wybranymi najważniejszymi świętami, o czym zawsze informujemy z wyprzedzeniem.