+48 505 74 72 74

MaxiFun to rodzinne centrum rozrywki, które oferuje atrakcje dla dzieci. Jest to największy i najnowocześniejszy obiekt rekreacyjny w Wielkopolsce, gwarantujący ponad 1.300 m2 kosmicznych atrakcji. W MaxiFun każdy znajdzie coś dla siebie.

Wśród atrakcji dla dzieci, które oferuje MaxiFun, znajdują się tematyczne pokoje, nad którymi czuwają nasi Superbohaterowie: Kucynka, Gepardyna, Foxana, Fernando, Leonardo i Orlando. Każdy z nich dba o swoje pokoje, zapewniając moc atrakcji dla najmłodszych.

MaxiFun to nie tylko miejsce zabawy, ale również miejsce, gdzie można zorganizować wyjątkową imprezę urodzinową. Oferujemy dedykowane sale dla każdej grupy wiekowej, co sprawia, że urodziny w MaxiFun są niezapomnianym doświadczeniem.

W MaxiFun pamiętamy również o rodzicach. W naszej kawiarni FUN CAFE można zjeść pyszne ciastko i napić się aromatycznej kawy, obserwując zabawę swoich pociech.

Zapraszamy również na wycieczki grupowe. Nic tak nie cieszy jak wyjście grupowe, dlatego serdecznie zapraszamy przedszkolaki, uczniów i wychowawców do odwiedzenia naszego centrum.

MaxiFun to miejsce, które gwarantuje kosmiczny poziom zabawy i mnóstwo atrakcji dla dzieci. Zapraszamy do odwiedzenia nas i doświadczenia niezapomnianych chwil.